KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10562417
nr 1056 2417
Oidentifierad konstnär, Monogramsignerad EA, 1800-tal, 66x90
Kondition: lagad
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 september 2016
kl 19:13:32
18/9 21:25:27